torsdag 24 april 2014

Personal ekonomienheten


Redovisning

Eva Sandkvist
Eva Sandkvist
Redovisningsansvarig, gruppledare redovisning
Tfn: 0651-180 46
E-post: eva.sandkvist@ljusdal.se


Bo Larsson
Bosse Larsson
Ekonom
Tfn: 0651-180 49
E-post: bosse.larsson@ljusdal.se

Finns på NärLjus vissa dagar, tfn 0651-188 08
Inger Gunnarsson
Inger Gunnarsson
Kassan
Tfn: 0651-180 43
E-post: inger.gunnarsson@ljusdal.se


Monica Dahlberg
Monica Dahlberg
Leverantörsfakturor, utbetalningar
Tfn: 0651-180 31
E-post: monica.dahlberg@ljusdal.se


Birgitta Lillman-Olsson
Birgitta Lillman-Olsson
Leverantörsfakturor, utbetalningar
Tfn: 0651-180 39
E-post: birgitta.lillman-olsson@ljusdal.se


Ulla Dahlberg
Ulla Dahlberg
Fakturering,  kravverksamhet
Tfn: 0651-180 51
E-post: ulla.dahlberg@ljusdal.se



Förvaltningsekonomer

Kia Pehrsdotter
Kia Pehrsdotter-Wickman
Gruppledare förvaltningsekonomer
Tfn: 0651-180 45
E-post: kia.pehrsdotter@ljusdal.se


Christina Gräns
Christina Gräns
Förvaltningsekonom
Samhällsutvecklingsförvaltningen
Tfn: 0651-180 59
E-post: christina.grans@ljusdal.se

Kerstin Andersson
Kerstin Andersson
Förvaltningsekonom
Samhällsutvecklingsförvaltningen
Tfn: 0651-183 45
E-post: kerstin.m.andersson@ljusdal.se


Kristina Jonsson
Kristina Jonsson

Förvaltningsekonom
Utbildningsförvaltningen (Föräldraledig tom 2014-01-14)

Tfn: 0651-182 62
E-post: kristina.jonsson@ljusdal.se


Monica Larsson

Carina Ågren

Förvaltningsekonom
Utbildningsförvaltningen

Tfn: 0651-182 63
E-post: mailto:carina.agren@ljusdal.se

Rebecka Jonsson

Förvaltningsekonom
Utbildningsförvaltningen

Tfn: 0651-182 62
E-post: rebecka.jonsson@ljusdal.se

Malin Wiklund
Malin Wiklund

Förvaltningsekonom
Omsorgsförvaltningen

Tfn: 0651-182 47
E-post: malin.wiklund@ljusdal.se
  

Jennie Olsson
Jennie Olsson
Förvaltningsekonom
Omsorgsförvaltningen
Tfn: 0651-182 42
E-post: jennie.olsson@ljusdal.se


Publicerad: 2013-06-14 15.09
Tipsa en kompis

Ljusdals

Ljusdals kommunvapen

Kommun, 827 80 Ljusdal  |  Tfn: 0651-180 00, Fax: 0651-183 77  |  E-post: kommun@ljusdal.se  |  Org nr: 212000-2320  |  Om webbplatsen

Ljusdal - en kommun i Hälsingland