söndag 20 april 2014
Till Startsida
Tillbaka

Personal Juliasområdet och Vandrarhemmet

Anne Hamrén

Anne Hamrén

Habiliteringspersonal Vandrarhemmet

Fackombud SKAF

Skyddsombud

Friskvårdsmassör

Tfn: 0651-145 17
E-post: anne.hamren@ljusdal.se

Carin Larsson

Carin Larsson

Habiliteringspersonal  Torpet

Beröringspedagog

Lättläst-ombudlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Webbredaktör

Tfn: 0651-157 79
E-post: carin.larsson@ljusdal.se  

Jenny Strandberg

Jenny Nordin

Habilteringspersonal Bakstugan

Tfn: 0651-154 85
E-post: jenny.nordin@ljusdal.se

PG Olovsson

Per Gunnar (PG) Olovsson

Habilteringspersonal Torpet


Tfn: 0651-157 79
E-post: per-gunnar.olovsson@ljusdal.se

Mari Persson

Mari Persson

Habiliteringspersonal på

Bakstugan

Tfn: 0651-154 85
E-post: mari.persson@ljusdal.se

Helene Sjögren

Helene Sjögren

Habiliteringspersonal

Vandrarhemmet

Tfn: 0651-145 17
E-post: helene.sjogren@ljusdal.se

Ida von Wachenfeldt

Ida von Wachenfeldt

Habilteringspersonal Torpet

Fackombud SKAF

Skyddsombud

Tfn: 0651-157 79
E-post:ida@ljusdal.se

Publicerad: 2014-01-03 11.03
Tipsa en kompis

Vi nyttjar varandras kompetens och olikheter!

Ljusdals

Ljusdals kommunvapen

Kommun, 827 80 Ljusdal  |  Tfn: 0651-180 00, Fax: 0651-183 77  |  E-post: kommun@ljusdal.se  |  Org nr: 212000-2320  |  Om webbplatsen

Ljusdal - en kommun i Hälsingland