fredag 21 november 2014
Till Startsida
Tillbaka

Personal Juliasområdet och Vandrarhemmet

Anne Hamrén

Anne Hamrén

Habiliteringspersonal Vandrarhemmet

Fackombud SKAF

Skyddsombud

Friskvårdsmassör

Tfn: 0651-145 17
E-post: anne.hamren@ljusdal.se

Berit Norell

Malin Jonsson

Vik.Habiliteringspersonal  Jobbet

Tfn: 070-622 99 51
E-post:malin.jonsson@ljusdal.se

Jenny Strandberg

Jenny Nordin

Habilteringspersonal Bakstugan

Tfn: 0651-154 85
E-post: jenny.nordin@ljusdal.se

Ronny Ohlsson

Ronny Ohlsson

Habilteringspersonal Torpet

Tfn: 0651-157 79
E-post:ronny.ohlsson@ljusdal.se

PG Olovsson

Per Gunnar (PG) Olovsson

Habilteringspersonal Utegrupp/Stallgrupp


Tfn: 0651-157 79
E-post: per-gunnar.olovsson@ljusdal.se

Ann-Sofie Rådlund

Ann-Sofie Rådlund

Vik. Habilteringspersonal Vandrarhemmet

Tfn: 0651-145 17
E-post: ann-sofie.radlund@ljusdal.se

Mari Persson

Mari Persson

Habiliteringspersonal på

Bakstugan

Tfn: 0651-154 85
E-post: mari.persson@ljusdal.se

Helene Sjögren

Helene Sjögren

Habiliteringspersonal Bakstugan

Tfn: 0651-154 85
E-post: helene.sjogren@ljusdal.se

Ida von Wachenfeldt

Ida von Wachenfeldt

Habilteringspersonal Bakstugan

Fackombud SKAF

Skyddsombud

Tfn: 0651-157 79
E-post:ida@ljusdal.se

Publicerad: 2014-11-13 11.09

Vi nyttjar varandras kompetens och olikheter!

Ljusdals

Ljusdals kommunvapen

Kommun, 827 80 Ljusdal  |  Tfn: 0651-180 00, Fax: 0651-183 77  |  E-post: kommun@ljusdal.se  |  Org nr: 212000-2320  |  Om webbplatsen

Ljusdal - en kommun i Hälsingland