torsdag 27 augusti 2015
Till Startsida
Tillbaka

Personal Juliasområdet och Vandrarhemmet

Berit Norell

Malin Jonsson

Habiliteringspersonal  Jobbet

Tfn: 070-622 99 51
E-post:malin.jonsson@ljusdal.se

Jenny Strandberg

Jenny Nordin

Habilteringspersonal Bakstugan och Café Rio

Tfn: 0651-154 85
E-post: jenny.nordin@ljusdal.se

PG Olovsson

Per Gunnar (PG) Olovsson

Habilteringspersonal Utegrupp/Stallgrupp


Tfn: 072-20 51 389 Stallgrupp
Tfn: 072 2073 744 Utegruppen
E-post: per-gunnar.olovsson@ljusdal.se

Ann-Sofie Rådlund

Ann-Sofie Rådlund

Habilteringspersonal Vandrarhemmet

Tfn: 0651-145 17
E-post: ann-sofie.radlund@ljusdal.se

Mari Persson

Mari Persson

Habiliteringspersonal på Bakstugan och Café Rio

Tfn: 0651-154 85
E-post: mari.persson@ljusdal.se

Ida von Wachenfeldt

Ida von Wachenfeldt

Habilteringspersonal Bakstugan och Café Rio

Fackombud SKAF

Skyddsombud

Tfn: 0651-157 79
E-post:ida@ljusdal.se

Publicerad: 2015-06-22 14.03

Vi nyttjar varandras kompetens och olikheter!

Ljusdals

Ljusdals kommunvapen

Kommun, 827 80 Ljusdal  |  Tfn: 0651-180 00, Fax: 0651-183 77  |  E-post: kommun@ljusdal.se  |  Org nr: 212000-2320  |  Om webbplatsen & cookies

Ljusdal - en kommun i Hälsingland